Archiwum

Dnia 27.10.2007.r odbyło się ślubowanie klas pierwszych z udziałem Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych Nr 2. Uroczystość odbyła się w siedzibie naszej szkoły na sali gimnastycznej.
W tym roku obchodzimy 57 rocznicę nadania naszej szkole imienia patrona Ignacego Daszyńskiego. Dyrekcja podczas uroczystości nadała salom lekcyjnym imiona zmarłych nauczycieli.
Jak co roku Pani Dyrektor wręczyła laureatom różnych konkursów dyplomy i książki. Doceniła również zasługi naszych nauczycieli, wręczając im dyplomy uznania i nagrody jubileuszowe.
Uroczystości zakończyła wiązanka utworów muzycznych w wykonaniu naszych uczniów z klasy III.
Po części oficjalnej rodziny zmarłych w towarzystwie Dyrekcji, Nauczycieli i uczniów udały się do sal lekcyjnych, gdzie zostały odsłonięte tablice pamiątkowe.
Uważam, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci Gości oraz uczniów klas pierwszych, gdyż złożyli uroczyste przyrzeczenie, którego mamy nadzieję dotrzymają.

Kasia Zemeła