Nowości z życia szkoły

11 luty 2008

Strona otrzymała nową szate graficzną,
wszelkie opinie i pomysły prosimy kierować na adres wykonawcy: E-MAIL

Także szukamy osób chetnych do pomocy w jej redagowaniu.
Zgłoszenia prosimy kierować na E-MAIL

Nasza szkoła dostępna jest także w serwisie nasza-klasa.pl, link z prawej strony.

28 stycznia 2008

Dziś tj. 28 stycznia rozpoczęły sie ferie zimowe które potrwają do 11 lutego.
Zaraz po powrocie do szkoły, zacznie obowiązywać nowy plan lekcji, do którego link znajduję się z prawej strony.

Uczniowie są zobowiązani do zapoznania się z nowym planem.

21 grudnia 2007

Został rozbudowany dotychczasowy system monitoringu.
W sumie w otoczeniu i na terenie szkoły jest już 12 kamer które całododobowo pilnują porządku. Przyczyni się to napewno do poprawienia bezpieczeństwa.

17 grudnia 2007

W naszej szkole ruszył system monitoringu. Zainstalowano 5 kamer, które obserwują wszystkie wejścia do szkoły.

Przewodniczący klas, z wyjątkiem dwóch, nie dostarczyli poprawek i propozycji do regulaminu Samorządu Uczniowskiego. Regulamin zostanie opracowany przez Zarząd i opiekunów. Wszystkie klasy będą zobowiązane do jego przestrzegania.

Z inicjatywy uczniów klasy I TD w szkole zostanie zorganizowany turniej szachowy. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

W związku z niewypełnianiem powierzonych obowiązków z sekcji frekwencji zostają usunięte :

Joanna Buchacz i Elżbieta Karkowska z klasy III TA.

29 listopada 2007

28 listopada odbyło się zebranie SU. Sprawa palarni i dyżurów w szatni zostanie przedstawiona Pani Dyrektor w następnym tygodniu przez zarząd SU i opiekunów. Ona też podejmie w tej sprawie odpowiednie decyzje.

13 listopada 2007

Samorząd Uczniowski we współpracy z centrum krwiodawstwa organzuje ogólnoszkolną akcję oddawania krwi.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 listopada (czwartek) o godzinie 11:00 w świetlicy.
Zgłoszenia i informacje szczegółowe u pani prof. Magdaleny Rzepinskiej

Sprawy bieżące:

Przewodniczący klas są zobowiązani do przeprowadzenia dyskusji na temat "Regulaminu Samorzadu Uczniowskiego" - na następnym zebraniu zmontujemy kompletny regulamin z Waszymi pomysłami.

Zarząd tj. Michał Dziad, Kasia Zemeła i Łukasz Jagła będą zbierać kontakty i nazwiska przewodniczących klas. Dane te są potrzebne do stworzenia systemu informacji internetowej. Wszystkie informację będą trafiać do przewodniczących na skrzynkę mailową.

Zostały powołane sekcje : INFORMACYJNA I IMPREZ SZKOLNYCH

27 października 2007

Odbędzie się uroczyste ślubowanie uczniów klas I oraz nadawanie imion salom lekcyjnym. Uroczystość rozpoczyna się o godzinie 10:00.

OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY !!!

15 października 2007

Nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2007/2008 został:

MICHAŁ DZIAD z klasy III TC

Funkcję zastępcy będzie pełnić:

KATARZYNA ZEMEŁA z klasy III TA

Za kasę będzie odpowiedzialny:

ŁUKASZ JAGŁA z klasy III LI

GRATULACJE !!!! przed Wami kawał roboty do zrobienia.

Życzymy wytrwałości i realizacji ciekawych pomysłów.

Pozostali kandydaci i przewodniczący zostaną zaangażowani do pracy w sekcjach.

24 września 2007

Odbędą się wybory Przewodniczącego Szkoły Na przerwach przy wejściu do szkoły trzeba zagłosować na wybranego kandydata. Aby oddać głos potrzebna jest legitymacja szkolna.
Wybory do Samorządu Uczniowskiego koordynuje prof. Renata Kutaj